Úvod » Prípravné zápasy

Hodnotenie PZ v Senici a na Brezovej s Interom Bratislava

publikováno 18.08.2016

Hodnotenie PZ v Senici a na Brezovej s Interom Bratislava

Proti Senici hrali : Hrubý, Belanský, Brňa, Madluška, Černák Š., Sako, Pešta, Michalík, Mihálík, Kováč Jur., Kováč Jul., Černek, Eliáš, Horniaček T., Durec, Černák A.

Náš gol dal Mihálik

Proti Interu hrali: Hrubý, Belanský,Hargaš, Brňa, Madluška, Černák Š., Pešta, Michalík, Mihálík,  Kováč Jul., Campbell

Náš gól dal Š.Černák

Výsledky v týchto zápasoch zámerne neuvádzam, pretože v tejto vekovej kategórií nie sú dôležité. Chlapci sa v oboch zápasoch snažili proti kvalitným súperom o čo najlepší výsledok. Za súpermi zatiaľ zaostávame, ale postupnou prácou sa im určite priblížime. Hlavne v zápase s interom si chlapci zaslúzia pochvalu za prístp a bojovnosť, keď aj v menejpočetnej zostave držali so súperom krok počas celého zápasu.